Giant Talon

ACOSTA’T EL MÉS POSSIBLE A LA PISTA AMB AQUESTA NOVA SEMI-RÍGIDA D’ALUMINI DISSENYADA PER A CICLISTES DE TRAIL. LES SEVES RODES ESTABLES I RÀPIDES DE 29″ ET PERMETIRAN ACCELERAR EL RITME EN LES PUJADES I DEIXAR-TE PORTAR EN ELS DESCENSOS.

Fabricada amb un quadre semi-rígid d’alumini ALUXX totalment nou, la Talon és la bicicleta perfecta per a XC o per a Trail. La geometria del quadre està desenvolupada específicament per adaptar-se a la mida de les rodes i per tant a una suspensió de 80mm o 100mm (depenent de la mida del quadre). El resultat és una bicicleta que ofereix seguretat i equilibri als ciclistes de muntanya que volen fer un pas endavant tècnicament.

Alumini de qualitat

El quadre d’alumini ALUXX està fet a mà a les pròpies fàbriques de Giant, pel líder mundial de la construcció en alumini.

Equilibri i estabilitat

La geometria del quadre està pensada per optimitzar l’equilibri i les capacitats de superar obstacles o la vivacitat de la bicicleta.

Adaptada al XC

La forquilla davantera de 80 mm o 100 mm proporciona un recorregut suau per a un excel·lent control als senders.

Tots els models:

Geometria

  S (29″)M (29″)L (29″)XL (29″)
ALONGITUD DEL TUB DEL SELLENT (mm)390440490535
BÀNGLE DEL TUB DEL SELLENT74,0°74,0°74,0°74,0°
CLONGITUD DEL TUB SUPERIOR (mm)577599620639
DLONGITUD DEL TUBO DE DIRECCIÓ (mm)95105125140
EÀNGULE DEL TUB DE DIRECCIÓ68,5°68,5°68,5°68,5°
FINCLINACIÓ DE LA FORQUILLA (mm)51515151
GTRAIL (MM) (mm)94949494
HDISTANCIA ENTRE EIXOS (mm)1126115011721192
ILONGITUD DE LA VEINA (mm)455455455455
JCAIGUDA DE LA CAIXA DE PEDALIER (mm)55555555
KSTACK (MM) (mm)602611630644
LREACH (MM) (mm)404424439454
MALTURA DEL TERRA AL TUB (mm)732766805839
NAMPLADA DEL MANILLAR (mm)780780780780
OLONGITUD DE LA POTENCIA (mm)50607080
PLONGITUD DE LES BIELES (mm)170175175175
QTAMANYO DE RUEDES29″29″29″29″

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.