Giant Trance X

MÉS RECORREGUT, MÉS DIVERSIÓ. DESCENSOS A L’ESTIL ENDURO, LLARGS PASSEJOS PER MUNTANYA, SÈRIES DE SINGLETRACKS I PUJADES TÈCNIQUES: LA NOVA TRANCE X ADVANCED PRO 29 S’ADAPTA A TOTS ELS TERRENYS GRÀCIES A UN QUADRE DE GEOMETRIA VARIABLE.

Aquesta nova Trance X Advanced Pro 29 ofereix més recorregut que la seva predecessora per obtenir encara més velocitat, seguretat i diversió en els descensos més exigents. Té 135 mm de recorregut en un quadre de carboni Advanced Composite de molt alta qualitat, perfectament equilibrat amb la suspensió davantera de 150 mm. La bieleta de la suspensió Mestre Advanced Composite està connectada a l’amortidor mitjançant el sistema Trunnion Mount. Aquesta bieleta incorpora la tecnologia Flip Chip que permet ajustar la geometria per adaptar-se al teu estil de conducció o al terreny amb què et vas trobant. Depenent de la ruta o dels teus desitjos, decidiràs muntar a la posició “BAIXA” o “ALTA” on variaràs l’angle de la roda davantera, la inclinació del tub del selló i l’alçada de l’eix de pedaler.

Confiança i control en 29

La suspensió del darrere Mestre de 135 mm optimitzada per a rodes de 29 polzades, combinada amb una forquilla de 150 mm, pot abordar els terrenys més exigents, des de les pujades més caòtiques fins als descensos més accidentats.

Construcció en carboni Advanced

El triangle davanter, el triangle del darrere, però també la bieleta són de carboni Composite Advanced. Això es construeix a mà a les nostres pròpies fàbriques utilitzant les millors fibres, les millors resines i un procés de construcció unibody. Resultats: un quadre més lleuger, més rígid i molt segur.

Geometria ajustable

La nostra tecnologia Giant FLIP CHIP us permet ajustar la geometria d’acord amb els vostres recorreguts, el terreny trobat o el vostre estil de conducció. Amb dues pulsacions de les tecles BTR, pots modificar l’angle de la direcció, del tub de sellent i l’alçada de l’eix de pedaler per canviar el comportament de la bicicleta: a la posició “LOW” (65.5 / 77.2 direcció/ tub de selló i 40 mm de caiguda de pedaler) per a un comportament orientat al descens.

Tots els models:

Geometria

  SMLXL
  LOW | HIGHLOW | HIGHLOW | HIGHLOW | HIGH
ALONGITUD DEL TUBO DEL SILLÍN (mm)430430465496
BÁNGULO DEL TUBO DEL SILLÍN77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°77,2° | 77,9°
CLONGITUD DEL TUBO SUPERIOR (MM) (mm)566 | 564597 | 595629 | 627656 | 654
DLONGITUD DEL TUBO DE DIRECCIÓN (MM) (mm)95100110120
EÁNGULO DEL TUBO DE DIRECCIÓN65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°65,5° | 66,2°
FINCLINACIÓN DE LA HORQUILLA (mm)44444444
GTRAIL (MM) (mm)125,1 | 119,5125,1 | 119,5125,1 | 119,7125,1 | 119,5
HDISTANCIA ENTRE EJES (MM) (mm)1173120512391268
ILONGITUD DE LA VAINA (MM) (mm)438438438438
JCAÍDA DE LA CAJA DE PEDALIER (MM) (mm)40404040
KSTACK (MM) (mm)617621631640
LREACH (MM) (mm)426456486510
MALTURA DEL SUELO AL TUBO (MM) (mm)729729752760
NANCHO DEL MANILLAR (MM) (mm)780780780780
OLONGITUD DE LA POTENCIA (MM) (mm)40405050
PLONGITUD DE LAS BIELAS (MM) (mm)165170170170
QTAMAÑO DE RUEDAS29″29″29″29″

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.