Giant Talon E+

EL TRAIL ESTÀ DE MODA, I AQUÍ ESTÀ LA SOLUCIÓ QUE BUSQUES. AQUESTA E-BIKE EQUILIBRADA I DE CONDUCCIÓ SUAU ET PROPORCIONA UN IMPULS DE POTÈNCIA SUAU I UN CONTROL TOTAL, PERQUÈ PUGUIS GAUDIR I EXPANDIR LES TEVES CAPACITATS DE CONDUCCIÓ OFF-ROAD.

Amb un quadre d’alumini lleuger que combina una suspensió davantera clàssica amb la moderna tecnologia E-bike, la Talon E+ 29 ofereix comoditat i confiança en terrenys de muntanya. Sent perfecta per a pistes ciclables i senders XC, consta d’un sistema de motor SyncDrive Core que t’ajuda a les pujades més dures i t’anima a perllongar les sortides amb bici. Està dissenyada per a una forquilla de suspensió de 100mm per atenuar els sots, i les rodes de 29 polzades proporcionen una qualitat de conducció estable i equilibrada. La bateria EnergyPak està integrada al quadre i es pot extreure fàcilment pel lateral per a la càrrega. El nou comandament RideControl Dash et permet ajustar la configuració mentre muntes amb bici.

Entrega de potència suau

La tecnologia de motor SynDrive Core allibera potència de manera suau i instantània per conquerir qualsevol tipus de terreny i gaudir-ne al màxim.

Conducció suau i segura

El quadre lleuger d’alumini amb geometria totalment preparada per al trail, 100mm de recorregut a la suspensió davantera, i rodes estables de 29″ amb pneumàtics de 2.40 et garanteixen tenir el control en terrenys off-road.

Càrrega ràpida

La bateria EnergyPak dextracció lateral és fàcil de carregar amb el carregador intel ligent 4A.

Tots els models

Geometria

  SMLXLXXL
ALONGITUD DEL TUB DEL SELLENT (mm)405455505535560
BÀNGULO DEL TUB DEL SELLENT73,0°73,0°73,0°73,0°73,0°
CLONGITUD DEL TUB SUPERIOR (mm)575600625650675
DLONGITUD DEL TUB DE DIRECCIÓ (mm)105115125140155
EÀNGLE DEL TUBO DE DIRECCIÓ68,0°68,0°68,0°68,0°68,0°
FINCLINACIÓ DE LA FORQUILLA (mm)4646464646
GTRAIL (MM) (mm)100,7100,7100,7100,7101
HDISTANCIA ENTRE EIXOS (mm)11411167119312191245
ILONGITUD DE LA VEINA (mm)475475475475475
JCAIGUDA DE LA CAIXA DE PEDALIER (mm)4545454545
KSTACK (MM) (mm)625634643657671
LREACH (MM) (mm)384406428449470
MALTURA DEL TERRA AL TUB (mm)723753788808828
NAMPLADA DEL MANILLAR (mm)690750750780780
OLONGITUD DE LA POTÈNCIA (mm)5060607070
PLONGITUD DE LES BIELES (mm)160165170170170
QTAMANY DE RUEDES29″29″29″29″29″

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.