Giant Stance E+

PENDENTS PRONUNCIADES, DESCENSOS TÈCNICS, DIES INACABABLES PELS TRAILS. AMB UNA CONFIGURACIÓ DE SUSPENSIÓ REALMENT FINA I UNA ASSISTÈNCIA AL PEDALEIG CONTÍNUA I FLUIDA, AQUESTA E-BIKE ET PROPORCIONA LA POTÈNCIA I TECNOLOGIA NECESSÀRIA PER PEDALEJAR PELS TRAILS QUE SOMIES.

Amb una geometria dissenyada per a senders, la Stance E+ ajuda que els ciclistes principiants i intermedis de MTB experimentin el ciclisme de muntanya E-bike al màxim. El quadre d’alumini ALUXX SL superlleuger, robust i rígid, juntament amb la suspensió FlexPoint, converteixen els senders tècnics singletrack molt més fàcils d’encarar. Està composta per un recorregut de suspensió del darrere de 120mm i 130mm a la davantera, juntament amb les rodes de 29″ caracteritzades per la seva estabilitat i agilitat. El motor SyncDrive Sport proporciona una assistència del 360% regulable a través de Giant E-bike App. Inclou el nou comandament RideControl Dash amb pantalla a color. El sistema de bateria EnergyPak et permet allargar la sortida amb bici, i ara pots carregar ràpidament amb el nou disseny de carregador intel·ligent.

Potent assistència del motor

El motor SyncDrive Sport amb 70Nm de parell i ràtios d’assistència de fins a un 360%, et permet pujar les costes i sendes tècniques amb facilitat.

Conducció suau i segura

El quadre d’alumini ALUXX SL amb 120mm de suspensió FlexPoint i rodes de 29″ produeix una conducció suau i estable pels tràils més tècnics.

Eficiència

La bateria EnergyPak 625Wh ofereix autonomia de llarg abast. Aquesta bateria integrada és fàcil de carregar fins a un 80% a 2.5 hores amb el nou Cargador Ràpid de 6A.

Tots els models

Geometria

  SMLXL
ALONGITUD DEL TUB DEL SELLENT (mm)406432482507
BÀNGLE DEL TUBO DEL SELLENT73,5°73,5°73,5°73,5°
CLONGITUD DEL TUB SUPERIOR (mm)580600625650
DLONGITUD DEL TUB DE DIRECCIÓ (mm)100110120135
EÀNGULE DEL TUB DE DIRECCIÓ67,0°67,0°67,0°67,0°
FINCLINACIÓ DE LA FORQUILLA (mm)40404040
GTRAIL (mm)113,6113,6113,6113,6
HDISTANCIA ENTRE EIXOS (mm)1166118712131240
ILONGITUD DE LA VEINA (mm)475475475475
JCAIGUDA DE LA CAIXA DE PEDALIER (mm)20202020
KSTACK (MM) (mm)593603612626
LREACH (MM) (mm)404421444465
MALTURA DEL TERRA AL TUB (mm)741756788792
NAMPLADA DEL MANILLAR (mm)780780780780
OLONGITUD DE LA POTÈNCIA (mm)50505060
PLONGITUD DE LAS BIELES (mm)160165165170
QTAMANY DE RUEDES29″29″29″29″

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.