Giant Stance

Flota a través de camps de roques. Flueix per les pistes més tècniques. Aquesta màquina de 29” de suspensió total fa que resulti més fàcil que mai comptar amb l’última tecnologia per domar els terrenys més salvatges. Amb la Stance 29 seràs l’amo dels camins.

Punts importants

Els senders moderns de mountain bike són divertits, fluids i desafiadors. La Stance 29 et sincronitza amb el terreny, perquè puguis pedalejar amb més confiança i divertir-te més. El marc d’alumini ALUXX lleuger i durador compta amb el nostre sistema de suspensió del darrere FlexPoint per a una conducció suau i equilibrada que et manté en control. Ofereix 120 mm de recorregut suau de la suspensió a la part posterior i 130 mm a la davantera. Combinat amb l’estabilitat addicional de les rodes de 29 polzades, obtens una conducció segura que t’ajudarà a superar els descensos més desafiadors i escalar amb més tracció i velocitat.

Rediment Trail al teu abast

Feta a mà amb alumini Aluxx, lleuger, rígid i durador, és la invitació perfecta al rendiment amb suspensió total.

Suspensió suau

La tecnologia de suspensió FlexPoint t’ajuda a enfrontar-te a terrenys exigents i millorar les teves capacitats de conducció per trail.

Confiança i control de les 29

Les rodes més grans de 29 polzades de diàmetre roden per terrenys escabrosos amb equilibri i estabilitat, cosa que et donarà l’impuls necessari per fer front a pujades tècniques i la confiança necessària per volar en descensos ràpids i accidentats.

Tots els models:

  SMLXL
ALONGITUD DEL TUBO DEL SILLÍN (mm)380431482507
BÁNGULO DEL TUBO DEL SILLÍN75,0°75,0°75,0°75,0°
CLONGITUD DEL TUBO SUPERIOR (MM) (mm)570593624645
DLONGITUD DEL TUBO DE DIRECCIÓN (MM) (mm)100100125140
EÁNGULO DEL TUBO DE DIRECCIÓN67,5°67,5°67,5°67,5°
FINCLINACIÓN DE LA HORQUILLA (mm)44444444
GTRAIL (MM) (mm)100,1100,1100,1100,1
HDISTANCIA ENTRE EJES (MM) (mm)1134115711921215
ILONGITUD DE LA VAINA (MM) (mm)438438438438
JCAÍDA DE LA CAJA DE PEDALIER (MM) (mm)40404040
KSTACK (MM) (mm)612612635668
LREACH (MM) (mm)406429454471
MALTURA DEL SUELO AL TUBO (MM) (mm)730734763782
NANCHO DEL MANILLAR (MM) (mm)780780780780
OLONGITUD DE LA POTENCIA (MM) (mm)50505050
PLONGITUD DE LAS BIELAS (MM) (mm)165170170170
QTAMAÑO DE RUEDAS29″29″29″29″

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.