Giant Defy Advanced

VES MÉS LLUNY, MÉS RÀPID I MÉS SUAUMENT PELS CAMINS MÉS COMPLICATS AMB COMPONENTS INTEGRATS I UN QUADRE DISSENYAT PER OBEIR. DES D’UNA GRAN FONS FINS A AVENTURES EN SOLITARI, AQUESTA LLEUGERÍSIMA BICI DE CARBONI ÉS TOT EL QUE NECESSITES PER ALS TEUS RECORREGUTS MÉS DESAFIANTS.

Tots els models

Amb l’equilibri perfecte entre rigidesa i qualitat de conducció, la Defy Advanced Pro ofereix una suavitat i velocitat de conducció fins i tot a les carreteres més desafiants. Les seves innovadores tecnologies, com la tija de sellent D-Fuse i el manillar Contact SLR D-Fuse, tots dos de carboni, especialment concebudes per funcionar com un conjunt amb el quadre, absorbeixen les vibracions i els impactes de la carretera. Així mateix, el quadre de carboni de grau Advanced T-700 s’ha desenvolupat per integrar els frens de disc de disseny “flat-mount”, amb eix passant davanter i del darrere de 12 mm, a més de la seva compatibilitat amb una amplada de coberta de fins a 35mm. La seva direcció OverDrive 2 cònica i sobredimensionada aporta un control mil·limètric als revolts, mentre el tub diagonal MegaDrive i la caixa de pedaler PowerCore ofereixen la rigidesa necessària una conducció precisa i una eficiència de pedaleig líder a la seva classe.

Creada per el confort

Quadre de carboni de grau Advanced T-700 desenvolupat específicament per a la resistència a la carretera, amb un perfecte equilibri entre rigidesa i confort. El sistema de tecnologia D-Fuse del conjunt manillar i tija de selló treballa a l’uníson amb el quadre absorbint les vibracions i els impactes.

Control Total

Frens de disc integrats amb pinces flat-mount i eixos passants davanter i del darrere de 12mm produeixen una potència de frenada més fiable per a un major control i confort siguin quines siguin les condicions climàtiques o de la carretera.

Versatilitat

Geometria del quadre pensada per a la resistència, compatible amb una amplada de coberta de fins a 35mm, tot això associat a uns frens de discos integrats per enfrontar-te a tot tipus de terrenys i de condicions.

Geometria

  XSSMMLLXL
ALONGITUD DEL TUB DEL SELLENT (mm)410445480515535565
BANGLE DEL TUB DEL SELLENT74,5°74,0°73,5°73,0°73,0°72,5°
CLONGITUD DEL TUB SUPERIOR (mm)515530545560575595
DLONGITUD DEL TUB DE DIRECCIÓ (mm)120140160185205225
EANGLE DEL TUB DE DIRECCIÓ70,5°71,8°72,5°72,5°72,5°72,5°
FINCLINACIÓ DE LA FORQUILLA (mm)505050505050
GTRAIL (mm)71,363,158,258,258,258
HDISTANCIA ENTRE EIXOS (mm)995995998101010251040
ILONGITUD DE LA VEINA (mm)420420420420420420
JCAIGUDA DE LA CAIXA DE PEDALIER (mm)757575707070
KSTACK (MM) (mm)522546567586605624
LREACH (MM) (mm)370374377381390398
MALTURA DEL TERRA AL TUB (mm)731760786816835856
NAMPLADA DEL MANILLAR (mm)400400420420440440
OLONGITUD DE LA POTÉNCIA (mm)8090100100110110
PLONGITUD DE LAS BIELES (mm)170170172,5172,5175175
QTAMANY DE RUEDES700C700C700C700C700C700C

Leave a Reply

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.